Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, ГО «Енергійна країна» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України запрошують до участі у Програмі сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад України.

В рамках Програми у дев’яти об’єднаних громадах України протягом 2018р. будуть проведені практичні семінари за участю відомих експертів з енергоефективності та будуть ініційовані нові енергоефективні проекти та програми. До участі у семінарах  запрошуються керівники ОТГ та місцеві старости, профільні спеціалісти ОТГ, районної, обласної адміністрації, керівники закладів комунальної форми власності, головні інженери закладів комунальної форми власності, депутати місцевих, районних, обласних рад, громадські активісти, ЗМІ.

Запрошуємо всіх зацікавлених 14 листопада 2018 року до семінару «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді».Початок – 09:30. Місце проведення – смт. Глибока Чернівецької області (вул. Шевченка, 5). Участь у семінарі безкоштовна за умов попередньої реєстрації.

В програмі семінару:

• Техніко-економічне обґрунтування проектів у сфері енергозбереження

• Організація системи енергоменеджменту та енергомоніторингу

• Технічні та організаційні інструменти впровадження проектів енергоефективності

• Інструменти підтримки з боку державної влади

• Альтернативна енергетика для об’єктів комунальної власності та для приватних домогосподарств

• Залучення міжнародної матеріально-технічної допомоги

• Програми підвищення енергоефективності місцевих рад та об’єднаної громади.

Завдання семінару – поінформувати про приклади впровадження енергоефективних заходів та  налагодити комплексний підхід до енергоефективності:

● допомогти розробити та впровадити місцеві програми фінансування, принципи енергоменеджменту,

● допомогти у впровадженні діючих інструментів, які надає держава («теплі» кредити, використання Фонду енергоефективності),

●   залучити недержавні кошти та технічну допомогу.

Для реєстрації обов’язково потрібно відправити лист з іменами, контактними даними та посадами учасників на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  до 9 листопада.

Також просимо поінформувати  всіх зацікавлених  у темі енергоефективності у Вашій громаді.

З усіх питань щодо участі, партнерства та додаткової інформації просимо звертатися до організаторів:

Громадська організація «Енергійна країна»

Контактна особа: ЛІЛІЯ Гричулевич

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

Контактна особа: МАРІЯ Коваль

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Всеукраїнська програма сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України.