Георгій Придій провів виїзний прийом громадян в селі Молодія

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Глибоцького  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Метою проведення таких прийомів  є  вирішення проблемних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню району. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів,  18 лютого  голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій  приймав громадян  Молодійської  сільської ради.

В ході прийому громадянами піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: щодо ремонту огорожі комунальної медичної установи «Лікарня «Хоспіс» для хворих на туберкульоз»; придбання електроплити для їдальні комунальної медичної установи «Лікарня «Хоспіс» для хворих на туберкульоз»; встановлення трансформатора на куті Чолаки; вирішення питання водозабезпечення місцевої лікарської амбулаторії; розширення дошкільного навчального закладу в населеному пункті; надання пільгових дров для учасників АТО; надання земельної ділянки під будівництво житлового будинку та ряд інших питань.

Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів виїзний прийом громадян в селі Молодія.