01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Георгій Придій: Одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації є максимальне охоплення учасників АТО та членів їх сімей соціальними послугами та пільгами, які надає держава

19 лютого, з ініціативи голови Глибоцької районної спілки воїнів, учасників антитерористичної операції Андрія Вержака голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за участі заступника голови районної ради Віталія Гуменного провів робочу зустріч-нараду учасників АТО з керівництвом району та представниками органів місцевого самоврядування. 

В ході зустрічі учасники АТО порушили різні проблеми, зокрема: питання отримання статусу учасника бойових дій, пільгових перевезень, оздоровлення, працевлаштування, отримання ліків за пільговими рецептами, виділення земельних ділянок та розрахунок податку на землю для даної категорії громадян. Для вирішення цих питань на зустріч були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Держгеокадастру, райвійськомату, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, лікувальних закладів. 

На завершення зустрічі Георгій Васильович закликав учасників АТО безперешкодно звертатися особисто до керівництва райоону у разі виникнення нагальних проблем та запевнив, що питання соціального захисту учасників АТО перебуватимуть на постійному контролі районної влади.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації є максимальне охоплення учасників АТО та членів їх сімей соціальними послугами та пільгами, які надає держава.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору