Георгій Придій провів засідання організаційного комітету

Сьогодні, 06 листопада, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня Гідності та Свободи та вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів. В ході засідання обговорено дати та формат проведення заходів до цих пам’ятних дат. Георгій Васильович наголосив на тому, що всі заходи, які заплановані до відзначення цих дат, мають бути проведені на належному рівні.

Планується організувати у закладах культури та освіти району тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури. Також передбачено проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району провести історичні уроки, уроки мужності, години спілкування, виставки художньої літератури, конкурси літературних творів на вищевказану тематику.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання організаційного комітету .