Шановні жителі Глибочини!

Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України - особливі. Протягом багатьох років на шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Одними з них стали Герої Небесної Сотні.

Небесна Сотня вже другий рік молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля.

Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Всі патріоти відгукнулись на спротив тій владі, яка все робила для знищення всього українського, що є в нашій державі. Останні закони, які приймалися тією владою, переповнили чашу терпіння народу, і народ піднявся, і поїхав в Київ, піднявся у містах, районах, обласних центрах. На боротьбу проти злочинності, яка пустила свої метастази по організму нашої країни. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові  гідність, мужність і тверду волю українців  до справедливості, саме Майдан об’єднав у своєму прагненні жити по-європейськи і літніх людей, і молодих.

Ніхто не в праві забути морозні дні лютого 2014 року, коли від напруги  кров закипала в жилах, коли  в ім’я віри і  правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»

Низько вклоняюсь тим патріотам, які розпочали і продовжують боротьбу за нашу незалежність. Багато роботи ще попереду, але вона обов’язково буде зроблена, і ми всі разом будемо жити в тій державі, яку поважатиме весь світ. Ми - єдина країна, єдина нація.

Слава Українську народові!

Вічна пам’ять Героям!

З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.