На Глибоччині відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Його встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

19 лютого, біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, перший заступник голови РДА Віталій Коломієць, заступник голови РДА Ілля Лопуляк, керівник апарату РДА Валентина Безверхня, заступник голови районної ради Віталій Гуменний, секретар Глибоцької об’єднаної територіальної громади Олена Бадюк, благочинний Глибоцького району української православної церкви Київського Патріархату Протоієрей Роман Грищук, трудові колективи райцентру та громадськість.

До присутніх звернувся голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, який зазначив:  «Ніхто не в праві забути морозні дні лютого 2014 року, коли від напруги  кров закипала в жилах, коли  в ім’я віри і  правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті. Низько вклоняюсь тим патріотам, які розпочали і продовжують боротьбу за нашу незалежність. Багато роботи ще попереду, але вона обов’язково буде зроблена, і ми всі разом будемо жити в тій державі, яку поважатиме весь світ».

У жалобі всі присутні схилили голови за Героїв, котрі загинули за світле майбутнє України.Хвилиною мовчання, покладанням квітів вшанували пам'ять Героїв, і помолились за їхні душі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.