Ганна Жебчук провела виїзний прийом громадян

07 листопада в управлінні АПК та економічного розвитку Глибоцької райдержадміністрації виїзний прийом громадян провела начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій  Чернівецької облдержадміністрації Ганна Жебчук.

В ході проведення прийому обговорено актуальні для району питання транскордонної співпраці, пріоритетні сфери та напрямки щодо написання проектів для залучення іноземних інвестицій. Також визначались проектні ідеї, які в перспективі можна використати для написання проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету та отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

В обговореннях взяли участь: Дорін Тарица – начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глибоцької РДА, Іван Шкробанець – директор комунального некомерційного підприємства «Глибоцька центральна районна лікарня», Василь Барарюк – начальник управління освіти РДА, Ольга Зеленко – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, Петро Остафійчук  – Старововчинецький сільський голова, Юліан Міхайлович – головний спеціаліст відділу правової роботи та залучення інвестицій районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ганна Жебчук провела виїзний прийом громадян.