Співробітники УСБУ в Чернівецькій області вшанували Героїв Небесної Сотні

Події, які відбулися два роки тому в Києві під час Революції Гідності, стали переломними і чи не найтрагічнішими за всю історію незалежної України. Сотні тисяч людей повстали проти цинічної системи брехні, корупції та небажання тодішньої влади розбудовувати вільну, правову й цивілізовану державу. На жаль, за свободу довелося заплатити найвищу ціну – життя.

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області під час зібрання згадали поіменно всіх Героїв Небесної сотні і хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

«У час важких випробувань ми всі разом довели, що є гідними нащадками борців за свободу України, -  підкреслив у своєму виступі начальник Управління Руслан Сторожук. - Закликаю вас і надалі достойно продовжувати справу Героїв Небесної Сотні, докладаючи усіх зусиль задля ефективного виконання свого почесного обов'язку – захисту безпеки держави».

Також співробітники Управління поклали квіти на могили загиблих на Майдані чернівчан – Олександра Щербанюка та Василя Аксенина, і загиблого на сході України співробітника СБУ Олександра Петрищука. Пізніше взяли участь у поминальному молебні.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Співробітники УСБУ в Чернівецькій області вшанували Героїв Небесної Сотні.