Про стан виробничого травматизму в області у жовтні 2018 року

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє: у жовтні на підприємствах області  зареєстровано два нещасних випадки, один із яких з тяжким наслідком. Нещасний випадок мав місце в енергетичній галузі.

Загалом з початку року в області на виробництві стався 31 нещасний випадок, чотири із яких - зі смертельними наслідками.

Певне збільшення виробничого травматизму спостерігається на підприємствах будівництва, енергетики, машинобудування, пошти та зв’язку, харчової промисловості, на інших видах транспорту.

Водночас зафіксовано зменшення виробничого травматизму на автодорожньому транспорті та у лісовому господарстві.

Значне зменшення виробничого травматизму відбулося у галузі сільського господарства та соціально-культурній сфері.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Про стан виробничого травматизму в області у жовтні 2018 року.