Шановні працівники прокуратури!
Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Наше суспільство йде шляхом будівництва правової держави, в основу якої покладено законність і права людини. Досягнення цієї мети у великій мірі залежить від вашої копіткої праці.
Хай ваш високий професіоналізм, знання і досвід, які завжди були опорою у вашій роботі, допоможуть вам і надалі робити все від вас залежне, щоб соціального зла, іменованого злочинністю, в нашому житті було якомога менше.
Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, сімейного щастя і благополуччя, невичерпної енергії і оптимізму.

З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем працівників прокуратури.