Георгій Придій з робочим візитом відвідав Глибоцький ОРВК

Сьогодні, 03 грудня, голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з головою районної ради Петром Панчуком з робочим візитом відвідали Глибоцький об'єднаний районний військовий комісаріат.

Керівники району поспілкувались з працівниками установи та поцікавились як проводяться заходи з поставки громадян Глибоцького району на навчальні збори, які проводяться у зв’язку із підписанням Закону України «Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні"» та рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України.

В ході візиту посадовці оглянули службові кабінети та ознайомилися з роботою військкомату.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій з робочим візитом відвідав Глибоцький ОРВК.