Михайло Павлюк провів нараду в Глибоцькій РДА

04 грудня, в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк провів нараду щодо роботи Ради регіонального розвитку в Глибоцькому районі. Участь у нараді взяли – голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, перший заступник голови РДА Віталій Коломієць, начальник фінансового управління РДА Степанія Шородок, начальник управління освіти РДА Василь Барарюк, начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку РДА Дорін Тарица, заступник начальника управління агропромислового комплексу та економічного розвитку РДА Ольга Зеленко.

Михайло Вікторович зазначив, що основними завданнями Ради регіонального розвитку є сприяння налагодженню ефективної взаємодії Глибоцької райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, підготовка пропозицій щодо проведення адміністративно-територіальної реформи, територіальної організації влади, оптимальних шляхів розвитку місцевого самоврядування.

В ході наради обговорили положення про Раду регіонального розвитку та її склад, підсумували результати роботи за останні роки, а також визначили стратегію розвитку району до 2021 року.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Михайло Павлюк провів нараду в Глибоцькій РДА.