Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Щиро вітаємо Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя.

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої держави. У нелегкий для країни час Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Нехай яскраві приклади стійкості і незламності наших воїнів стануть орієнтиром у вихованні справжнього патріотизму та відданості Батьківщині.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем Збройних сил України.