Шановні працівники енергетичної галузі району!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!
Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.
Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.
Від щирого серця бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя Вам і Вашим сім’ям!

З повагою перший заступник РДА Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем енергетики.