Георгій Придій відвідав села Новий Вовчинець та Горбівці

24 лютого, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з головним лікарем комунального закладу «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марією Мельничук відвідали фельдшерсько-акушерський пункт в селі Новий Вовчинець, де оглянули приміщення, ознайомилися із режимом роботи, забезпеченням медичними препаратами. Обговорено придбання необхідного медичного обладнання.

Перебуваючи в даному населеному пункті Георгій Васильович відвідав навчально-виховний комплекс, де поспілкувався з директором Наталією Ткачук та педагогічним колективом, ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням та  якістю харчування дітей.

Крім того, посадовці відвідали лікарську амбулаторію в селі Горбівці, де поспілкувалися з персоналом медичних закладів щодо рівня матеріального забезпечення амбулаторії, існуючих умов праці, особливостей проведення лікувальних процедур. Варто зазначити, що в лікарському закладі створені необхідні умови для надання медичних послуг.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Новий Вовчинець та Горбівці.