Вручено подарунки дітям із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Глибоцькому районі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

З нагоди свята Глибоцький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію «Подарунок від Св. Миколая» з врученням  солодких подарунків дітям із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Близько 100 дітей району отримали солодкі подарунки за сприяння обласного центру СССДМ та районної державної адміністрації.

Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які  найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Вручено подарунки дітям із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.