На Глибоччині ветеран ОУН-УПА відсвяткув свій 95-річний ювілей

19 грудня мешканець смт Глибока, ветеран ОУН – УПА Тітус Зеленко відсвяткував свій 95-річний ювілей. В цей день до оселі іменинника завітали заступник голови РДА Ілля Лопуляк,  голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, голова ОТГ Григорій Ванзуряк, голова Чернівецького обласного товариства політв’язнів та репресованих пані Галина Бойчук. На адресу ювіляра прозвучало багато теплих і зворушливих привітань. Ілля Костянтинович вручив подарунок та зазначив, що його душевна щедрість і доброта, особистий трудовий шлях, любов до рідного краю та його людей є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та Батьківщині.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині ветеран ОУН-УПА відсвяткув свій 95-річний ювілей.