В смт Глибока урочисто відкрили новорічну ялинку

19 грудня, в День Святого Миколая у районному центрі відбулось урочисте відкриття головної ялинки Глибоччини, що знаменувало собою початок зимових свят.

Біля ялинки зібрались діти з батьками, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадський актив району. Із святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності районного будинку культури та будинку творчості т а юнацтва. На відкриття прибули Снігуронька та інші казкові герої, а Святий Миколай завітав з подарунками Діти разом з ним водили хороводи біля ялинки, приймали участь у конкурсах, відгадували загадки.

Зі святом Святого Миколая, прийдешнім Новим роком та  Різдвом Христовим усіх присутніх на відкритті ялинки щиро привітав перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, який побажав усім в Новому 2019 році всіляких гараздів, здійснення найзаповітніших мрій, злагоди і добра, а найголовніше - миру та спокою в Україні.

Новорічна ялинка району засяяла безліччю яскравих вогників, милуючи око усіх присутніх. Чудова передсвяткова атмосфера передала новорічний настрій, любов і добро.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В смт Глибока урочисто відкрили новорічну ялинку.