Відбулась робоча зустріч

Сьогодні, 20 грудня, районною державною адміністрацією та районною радою проведено робочу зустріч з начальником Глибоцького районного сектору УДСН в Чернівецькій області та головами Опришенської, Йорданештської, Купської, Турятської, Станівецької сільських рад щодо подальшого функціонування місцевої пожежної охорони у зазначених населених пунктах. У зв’язку із дефіцитом бюджету Миколою Поповичем надано пропозицію відмінити цілодобове чергування працівників МПО та перейти на 8-годинний робочий день з можливістю виклику. За результатами зустрічі визначено, що перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць організує зустріч з головним державним інспектором праці Дамаскіном І.Г. для вивчення питання щодо переведення працівників на 8-годинний робочий день з урахуванням діючого трудового законодавства.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась робоча зустріч.