01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Главная

21 грудня, заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Глибоцькій РДА. В ході засідання обговорено проведення комісійного обстеження худобомогильників та біотермічних ям на території Глибоцького району та епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в районі та області. 

За результатами обговорення прийнято наступні рішення:

- визнати роботу голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад, щодо облаштування та утримання  худобомогильників та бютермічних ям — недостатньою.
- головам сільських рад та об’єднаних територіальних громад:
- продовжити роботу щодо приведення наявних худобомогильників та біотермічних ям у відповідність до вимог чинних «Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та бютермічних ям для захоронения трупів тварин у населених пунктах України»
- провести інвентаризацію місць захоронения трупів тварин з їх обов’язковим точним топографічним нанесенням на плани-схеми населених

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Глибоцькій РДА.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору