Дорогі земляки!
Прийміть щиросердні вітання з величним святом Різдва Христового, яке нині відзначають християни західного обряду. Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки.
Її промені несуть радість у кожну сім’ю і у кожну домівку.
А тепло і лагідність цих свят однаково зігрівають усіх людей світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють.
Тож, бажаю Вам зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами.
Нехай вони принесуть радість у Ваше серце, наповнять душу любов'ю, злагодою і теплом! А Боже благословення буде запорукою миру, достатку, надії та впевненості для кожного з нас.

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Різдвом Хрристовим.