01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Главная

Сьогодні, 26 грудня, заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів засідання Оперативного штабу з реагування на епідемічну ситуацію з кору. В ході засідання обговорено епідемічну ситуацію з кору в Глибоцькому районі, проведення профілактичних та протиепідемічних заходів. 

За результатами обговорення прийнято наступні рішення:

- Продовжити комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів для локалізації та ліквідації спалаху кору в районі;

- Продовжити активну вакцинальну кампанію проти кору серед населення району;

- Забезпечити проведення  навчання з медичними сестрами освітніх закладів району, зпитань проведення профілактичних та протиепідемічних заходів з кору, з залученням для надання консультацій представників Глибоцького районного відділу лабораторних досліджень, КНП «Глибоцький районний центр ПМСД», КНП «Глибоцька центральна районна лікарня»; 

- Забезпечити оперативне інформування населення району з епідемічної ситуації щодо захворюваності на кір, а також профілактичних заходів через засоби масової інформації (веб. сторінки Глибоцької РДА та Глибоцького районного відділу лабораторнгих досліджень ДУ « ЧОЛЦ МОЗУ»). 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання Оперативного штабу з реагування на епідемічну ситуацію з кору.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору