Шановні мешканці Глибоччини!

Від щирого серця вітаю Вас та Ваші родини з прийдешнім Новим Роком!

Відходить в історію 2018 рік, який був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Але він залишається для нас добрим спогадом, бо подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, нового професійного та життєвого досвіду. У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Історії держави, народу, кожного з нас. Згадуємо все найкраще, що було у цьому році, та зі щирими сподіваннями дивимось у майбутнє. Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру, добра та поваги до ближнього! Кожний з нас від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Нехай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією! Веселих вам Новорічних свят! З Новим роком!

З повагою голова Глибоцької РДА Георгій Придій.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Новим 2019 роком .