Шановні жителі Глибоччини!

Сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє - Різдво Христове!
Кожна українська родина збирається на Святвечір за столом, кладуть дванадцять страв, і ми очікуємо прихід Спасителя у цей світ. Але це не тільки дванадцять страв - це набагато важливіше. Адже Святий вечір і Різдво Христове – це велике християнське свято народження. Народження надії, народження мрії, сподівань і впевненості в тому, що ці сподівання звершаться. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.
У дні світлого Різдва Христового пам’ятайте про добро, чуйність, щедрість, турботу про ближнього, злагоду і милосердя. І нехай зі співом української колядки над кожною родиною зійде Боже благословення. А Віфлеємська зірка освітить Вам шлях до благополуччя і процвітання. Хай Різдво змінить ваші турботи на радість, а будні — на свято, з приходом якого розквітне для вас кожен день.

Світла вам і радості! Благодатного веселого Різдва!

Христос народився!
Славімо Його!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Різдвом Христовим.