04 січня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів робочу зустріч з новообраним головою Чагорської об’єднаної територіальної громади Георгієм Коблюком. Під час зустрічі обговорено питання подальшого розвитку об’єднаної територіальної громади, спільно намітили й перспективи щодо розробки та впровадження соціальних проектів – будівництво лікарської амбулаторії та сільського спортивного стадіону. На завершення голова райдержадміністрації наголосив, що співпрацю між райдержадміністрацією та ОТГ потрібно розвивати і надалі, для оперативного вирішення нагальних питань нашого спільного розвитку.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась робоча зустріч голови Глибоцької РДА Георгія Придія з головою Чагорської ОТГ.