01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Главная

Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснює роботодавцям та працівникам підприємств, установ, організацій Чернівецької області про оплату праці у святкові та неробочі дні.
Розміри оплати роботи працівників у святкові та неробочі дні визначено статтею 107 Кодексу законів про працю України.
Згідно з чинним трудовим законодавством, робота у святковий і неробочий день оплачується у подвійному розмірі:
відрядникам - за подвійними відрядними розцінками;
працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, - у розмірі подвійної годинної або денної ставки;
працівникам, які одержують місячний оклад, - у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у святковий і неробочий день провадилася у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провадилася понад місячну норму.
Оплата у зазначеному розмірі провадиться за години, фактично відпрацьовані у святковий і неробочий день.
Роботодавці також зобов’язані надати працівникові, котрий працював у святковий і неробочий день, інший день відпочинку.


Суб’єкти господарювання несуть фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю у частині належної оплати праці працівників.
Таким чином за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці на роботодавця накладається штрафна санкція у розмірі - 41 730 гривень.
За порушення термінів виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш, ніж на один місяць, виплата їх не в повному обсязі - 12 519 гривень;
Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців Буковини неухильно дотримуватися чинного трудового законодавства та забезпечувати працівникам гідні, здорові та безпечні умови праці.

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Про оплату праці працівників у святкові та неробочі дні.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору