Інформація на сайт по роботі із зверненнями громадян за 2018 рік

Робота зі зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 р. № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
Протягом 2018 року до райдержадміністрації надійшло 259 звернень, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 293 звернення менше (552).
Серед усіх звернень: 142 звернення менше (191).11 колективних, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 2 звернень більше (9), 49 повторних, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 142 звернення менше (191).
Найбільше громадян турбують питання соціального захисту (104), аграрної політики та земельних відносин (40) транспорту і зв'язку - (26) охорони здоров'я –(2), комунального господарства (9), житлової політики (7), екології та природних ресурсів (3) інше - (68).
По питанню звернень громадян Глибоцькою райдержадміністрацією вживається ряд заходів щодо покращення роботи та забезпеченню безумовного виконання поставлених завдань:
На нарадах начальником відділу документообігу та звернень громадян акцентується увага на якість надання та терміни виконання відповідей на звернення громадян.

Інформація про стан розгляду звернень заслуховується двічі на рік на засіданнях колегії райдержадміністрації.
Також проводяться виїзні прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади. Так, протягом 2018 року керівництвом райдержадміністрації було проведено 22 виїзних прийомів.
Під час робочих виїздів в населені пункти району керівництво райдержадміністрації особисто постійно спілкується з жителями сіл району з приводу вирішення проблемних питань таких, як: призначення субсидій, земельні питання, відновлення роботи стаціонарних телефонів, роботу пасажирського транспорту, роботу відділень пошти, постачання електроенергії та інших.
Питання, які неможливо вирішити на місцях і потребують більш ретельного вивчення направляються керівникам відповідних служб у письмових дорученнях.
Проводиться постійна робота по проведенню особистих прийомів громадян. Графіком особистого прийому громадян передбачено проведення особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації протягом всіх робочих днів тижня з 9.00 до 18.00 год.
В райдержадміністрації протягом року проведено 8 засідань постійно діючої комісії з розгляду повторних (неодноразових) звернень громадян, на яких заслухано інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. До розгляду питань долучаються керівники різних установ та організацій, територіальних органів виконавчої влади. За рішенням комісії заявникам надається посильна допомога у вирішенні порушених питань та надаються обґрунтовані, вичерпні відповіді.
Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» в приміщенні райдержадміністрації розміщений стенд, де можна ознайомитися з даним законом, зразками заповнення запитів згідно з законом, виділено місце для їх заповнення. Ведеться журнал реєстрації, в якому зареєстровано за рік 28 запитів. На всі запити своєчасно надано відповіді.
Відповідно до затвердженого річного графіку перевірок дотримання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищної та сільських рад, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади відділом документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації протягом звітного періоду проведено перевірку стану роботи та організації контролю за розглядом звернень громадян в 4-х сільських радах та 11 структурних підрозділах РДА. Всім направлено довідки з результатами перевірки та рекомендації про усунення виявлених недоліків.
В юридичному секторі апарату райдержадміністрації діє громадська приймальня, де надається первинна правова допомога, яка передбачає надання безоплатної правової допомоги відповідно до Закону України « Про безоплатну правову допомогу» від 02.06.2011 р. № 3460-УІ.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація на сайт по роботі із зверненнями громадян за 2018 рік.