Лікарська амбулаторія с. Купка отримала службовий автомобіль

8 січня, Купська сільська лікарська амбулаторія отримала службовий автомобіль для обслуговування населення сімейним лікарем, який придбаний за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.  Ключі від автомобіля передали головному лікарю комунального закладу «Глибоцький районний центр первинної медикосанітарної допомоги» Марії Мельничук. Участь в урочистій передачі автомобіля взяли народний депутат України Григорій Тіміш, перший заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць та голова районної ради Петро Панчук.

Транспортний засіб був освячений місцевим священиком, отцем Іллею.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Лікарська амбулаторія с. Купка отримала службовий автомобіль.