Сьогодні, 11 листопада, голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з головою районної ради Петром Панчуком та першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Коломійцем з робочим візитом відвідали філію "Глибоцький райавтодор". Керівники району оглянули наявну техніку та виробничу базу підприємства, а також ознайомились із наявністю паливо-мастильних матеріалів. В ході зустрічі обговорено проблемні питання роботи філії в складних погодно-кліматичних умовах в зимовий період.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Голова районної державної адміністрації Георгій Придій відвідав філію "Глибоцький райавтодор".