26 лютого голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з керівником апарату РДА Валентиною Безверхньою, в рамках робочої поїздки відвідали Опришенську сільську раду, де поспілкувалися з сільським головою Миколою Поповичем. В ході зустрічі обговорено наповнення сільського бюджету, проведення реформи децентралізації влади та надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. Також Георгій Васильович поспілкувався з директором Опришенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколою Боднарюком щодо якості харчування дітей.

Крім того, 26 лютого відбулися загальні збори громадян села Опришени. На порядок денний винесено наступні питання:

-  звіт сільського голови Поповича М.К. про роботу сільської ради за 2015 рік та перспективи на 2016 рік;

-  про дотримання правил благоустрою та санітарної очистки на території сільської ради (кладовище, сміттєзвалище);

-  звіт депутата районної ради Боднарюка М.І. про роботу за 2015 рік;

-  про затвердження ставок добровільних внесків на утримання МПО за 2016 рік;

-  затвердження ставок цільового фонду на 2016 рік;

-  про обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»;

-  про замовлення генерального плану для сіл Опришени та Слобідка.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав село Опришени.