Сьогодні, 30 січня, в управлінні АПК та економічного розвитку Глибоцької райдержадміністрації виїзний прийом громадян провели заступник начальника управління - начальник відділу енергетики та енергозбереження управління інфраструктури Чернівецької обласної державної адміністрації Антоняк Денис Ярославович та начальник відділу роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату ОДА Дьяченко Володимир Михайлович.

В ході проведення прийому обговорено актуальні для району питання щодо здійснення заходів з енергозбереження з метою економії бюджетних коштів та питання щодо розгляду звернень громадян.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Денис Антоняк та Володимир Дьяченко провели виїзний прийом громадян.