Сьогодні, 04 лютого, в селі Опришени, відбулося освячення місця під будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Чин освячення здійснили отець Василь настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Разом із мешканцями села Опришени у заході взяли участь голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, головний лікар КНП «Глибоцький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Марія Мельничук, Головний лікар Глибоцької ЦРКЛ Іван Шкробанець та сільський голова Микола Попович.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В селі Опришени освятили місце під будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.