Найпопулярнішими іменами, якими називали на Глибоччинні своїх новонароджених дітей у 2018 році, стали Вікторія, Анастасія, Софія, Олександр, Олександра, Анна, Андрій, Василь, Марія, Павло, Давид, Ілля, Артем, Максим, Георгій, Тетяна.

Серед незвичних імен дівчат – Алексія-Данелія, Єліна, Йосуа, Стефані, Міра, Лія, Саміра, Іларія, Міна, Данелія, Елена-Евеліна, Аделаїда, Рахєла, Дебора-Корнелія, Пелагія, Анітта, Деніса, Андрєя, Суламіта, Голда-Естер.

Cеред хлопців – Фабіан, Єлеазар, Отнієл, Раян, Єліас, Єйтан, Ішмаїл, Маделін, Амос, Яромир-Рафаїл, Марік, Тамір, Єрміл, Емануєл-Васілє, Йонатан.

Звертаємо Вашу увагу на те, що по всій Україні діє послуга Мін'юсту з видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Так, в 2018 році працівниками Глибоцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області зареєстровано 123 дитини у пологовому будинку.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Найпопулярніші імена, якими називали на Глибоччинні своїх новонароджених дітей у 2018 році.