01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Главная

Сьогодні, 06 лютого, голова районної державної адміністрації Георгій Придій провів нараду по питанню цивільно-правових відносин надання в оренду водних об'єктів. На нараді були присутні: заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Богдан Бойчук, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Тетяна Пентелюк, начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет Андрій Кавуля, начальник відділу водних об’єктів - Людмила Чоток, завідувач сектору у Чернівецькій області Держводагеніетва України Сергій Іванов, начальник управління державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Вікторія Устименко, головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Ольга Гринько та Олеся Босак. На нараді розглянуто наступні питання: 

1. Інформація про стан надання в оренду водних об’єктів на території району, сплата податків, проблемні питання тощо;
2. Порядок перевірок, накладення штрафів, дотримання санітарних та екологічних норм;
3. Порядок видачі паспортів водних об’єктів та дозволів на спец- водокористування по нових та діючих договорах оренди. Пропуск води при паводках та повенях;
4. Про особливості Закону України «Про аквакультуру», «Про норми зональної рибопродуктивності аквакультури (рибництва) по регіонах України», Актуальні питання, що стосуються риборозведення та впливу кліматичних умов на риборозведення, а також дотримання строків подачі звітності. 

За результатами наради надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась нарада по питанню цивільно-правових відносин надання в оренду водних об'єктів .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору