07 лютого, відбулась зустріч з представниками духовенства та віруючих Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви, зокрема Архієпископом Ло́нгином, секретарем Чернівецько-Буковинської єпархії архімандрит Никита, благочинним Глибоцького округу Іван Горда та головою Глибоцької районної державної адміністрації Георгієм Придієм. В ході якої обговорено питання щодо перспектив розвитку церкви УПЦ МП на теренах Глибоцького району. Як пояснив, Георгій Придій, що відповідно до ст.. 35 Конституції України релігія відокремлена від держави, виходячи з цього релігійна громада самостійно приймає рішення про свою належність. Георгій Васильович запевнив, що в межах своїх повноважень на території Глибоцького району всі ці дії будуть проведені з урахуванням чинного законодавства.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась робоча зустріч з представниками духовенства та віруючих УПЦ.