Сьогодні, 07 лютого, заступник голови районної державної адміністрації Ілля Лопуляк взяв участь у семінарі для військовослужбовців та учасників АТО, який відбувся в Глибоцькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.
На заході також, були запрошені представники Всеукраїнського громадського руху «Сила права», зокрема юрисконсульт Михайло Крим, адвокат Євгеній Винт.
Директор Глибоцької районної філії Лілія Гринчешен розпочала семінар з інформації про послуги, які надає служба зайнятості безробітним, а також наголосила: «Всеукраїнський громадський рух «Сила права» - єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії, - і цим правом має скористатись кожен постраждалий».
«Реалізуючи правову стратегію, розроблену нашою юридичною командою, ми надаємо допомогу постраждалим, добиваємося фінансового покарання агресора та судовими рішеннями закріплюємо докази агресії, окупації, порушень прав людини та військових злочинів, - зазначив Михайло Крим, юрисконсульт громадської організації «Сила права».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк взяв участь у семінарі.