Працівники галузі культури підвели підсумки роботи за 2018 рік

08 лютого відбулася нарада працівників культури району за підсумками роботи 2018 року. В нараді взяли участь голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, заступник начальника управління - начальник відділу культосвітніх установ, мистецв та кіно управління культури Чернівецької обласної державної адміністрація Тетяна Шарагова, заступник голови РДА Ілля Лопуляк, керівник апарату РДА Валентина Безверхня.

Начальник відділу культури і туризму РДА Олена Рєпіна доповіла про роботу за 2018 рік, окресливши основні здобутки та проблеми галузі культури: клубних та бібліотечних закладів, народних аматорських колективів, школи естетичного виховання та музеїв. Співдоповідачі - директор Глибоцької районної централізованої бібліотечної системи Ольга Ковальчук та директор Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля Роман Нагірний доповнили інформацією про рейтингові показники, матеріально-технічну базу закладів культури, знакові заходи.

Георгій Васильович відзначив    виняткову важливість ролі закладів культури у житті громади, подякував працівникам культури за те, що наповнюють життя населення Глибоччини змістовним дозвіллям.

Учасниками наради розпочато флешмоб «Кобзар челендж».

Кращих працівників галузі культури нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівники галузі культури підвели підсумки роботи за 2018 рік.