9 лютого відзначається Міжнародний день стоматолога. З цієї нагоди працівників стоматологічного відділення Глибоцької центральної районної лікарні завітали привітати голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук.

Фахівці стоматвідділення забезпечують надання спеціалізованої медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування й зубопротезування різних верств населення, жителям району та селища. Тут  створені необхідні умови аби лікарі-стоматологи могли дарувати кожному здорову та сяючу усмішку.

Георгій Васильович подякував колективу за працю, побажав високих здобутків, реалізації у професійній та приватній сфері, міцного здоров’я і щирих посмішок від вдячних пацієнтів!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав стоматологів з професійним святом.