Георгій Придій провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 08 лютого, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання розглянуто наступне питання:

- Про розгляд листа начальника управління освіти райдержадміністрації від 08.02.2019 № 131.

За результатами засідання комісією вирішено:

- За результатами проведення щоденного моніторингу стану захворюваності на ГРВІ та грип серед учнів ЗНЗ району, рекомендувати директорам шкіл району, головам ОТГ призупинити навчально-виховний процес в навчальних закладах де поріг захворюваності перевищує 15% до 15 лютого 2019 року включно.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.