Чарівні жінки Глибоччини!

Цього сонячного дня сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни, яке наповнює світлом і теплом людські душі, – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує наші успіхи і підтримує у важкі хвилини.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени, діячі культури і службовці... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Милі, найдорожчі жінки! Низький уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, наснагу, добро, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші душі! Нехай цей весняний день дарує Вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай вас ніколи не оминають синівська турбота, любов та увага рідних вам чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Зі святом!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Міжнародним жіночим днем.