Георгій Придій провів нараду з керівниками правоохоронних та силових структур

9 березня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за участі голови районної ради Петра Панчука, першого заступника голови РДА Віталія Коломійця провів нараду із керівниками правоохоронних органів та силових структур району. В ході наради обговорено питання про дотримання правопорядку, законності, охорони громадської безпеки і профілактики правопорушень, роботу Державної автомобільної інспекції та залучення правоохоронних органів до наповнення місцевих бюджетів.

Основну увагу зосереджено на питанні  виявлення незареєстрованих автозаправочних станцій  на території Глибоцького району.

Крім того, обговорено висновки робочої групи про результати візуального опису майна та культурних цінностей Св. Миколая (Нікольської) церкви та пам’яток архітектури національного значення Успенського Собору та церкви Козьми та Даміана, які знаходяться в селі Біла Криниця.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів нараду з керівниками правоохоронних та силових структур.