01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Перевірити стан оформлення біометричної посвідки на проживання іноземці можуть на сайті міграційної служби

Відтепер дізнатися про стан оформлення та виготовлення біометричних посвідок на тимчасове та постійне проживання в Україні можна за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на офіційному веб-сайті ДМС.

У 2018 році Державна міграційна служба України розпочала оформлення біометричних посвідок на тимчасове та постійне проживання для іноземців у вигляді пластикових карток з безконтактним електронним носієм. Станом на кінець лютого в Україні вже оформлено понад 60 тисяч таких документів.

Раніше за допомогою сервісу перевірити стан оформлення біометричних документів могли лише громадяни України, відтепер сервіс доступний також і для іноземців. Важливо, що новий сервіс також доступний англійською мовою на англомовній версії сайту.

Електронні сервіси міграційної служби допомагають швидко отримати інформацію та прозоро отримати послуги з оформлення документів. Загалом, протягом 2018 року сервісами міграційної служби скористалися 35 мільйонів разів.

Прес-служба ДМС України

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Перевірити стан оформлення біометричної посвідки на проживання іноземці можуть на сайті міграційної служби.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору