Записатися в електронну чергу для оформлення ID-картки це просто!

Майже у 90 % підрозділів ДМС наявні вільні місця для онлайн-запису на оформлення ID-картки через сайт, причому на найближчі дні. Про це свідчать результати постійного моніторингу.
У 2018 р. фахівці ДМС України завершили автоматизацію прийому для оформлення біометричних паспортів – паспортів громадянина України у вигляді ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Наразі всі 620 підрозділів підключені до електронної черги. Сервіс передбачає 3 варіанти запису у чергу: у режимі онлайн на сайті ДМС та у підрозділах – безпосередньо в день звернення або наперед на 35 днів.
Якщо у онлайн-сервісі можливостей запису до електронної черги на бажану дату не залишилося, завітайте до підрозділу ДМС, де можна записатися у поточну чергу, або – до центру надання адміністративних послуг.

Важливо пам’ятати:
- за місцем реєстрації можна оформити лише першу ID-картку – у підрозділі міграційної служби, у ЦНАП або у сервісному центрі «Паспортний сервіс»;
- обміняти у подальшому паспорт-картку власник може у найближчому підрозділі ДМС, ЦНАП або «Паспортному сервісі»* - незалежно від зареєстрованого місця проживання.
(*Увага! У центрах «Паспортний сервіс» сплачується вартість сервісних послуг).
Прес-служба ДМС України

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Записатися в електронну чергу для оформлення ID-картки це просто!.