Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 13 березня, голова Глибоцької районної державної адмнісітрації Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання розглянуто наступні питання:

1. Про ускладнення погодних умов на території Глибоцького району протягом 10-11 березня 2019 року у наслідок сильного вітру від якого постраждали об’єкти комунальної власності та приватні домогосподарства.
2. Про визначення попереднього рівня надзвичайної ситуації.
3. Про затвердження зведеного розрахунку нанесених матеріальних збитків, що мали місце 10-11 березня 2019 року на території Глибоцького району.

За результатами засідання комісії прийнято рішення та надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.