Сьогодні, 14 березня, під головуванням заступника голови Глибоцької райдержадміністрації Іллі Лопуляка, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На розгляд комісії було винесено 106 заяв, з них: 62 заяви про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, 35 звернень щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення пільг – 3 справи та 6 заяв по призначенню матеріальної допомоги. За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог.