Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія

Шановні землевпорядники!

Прийміть найщиріші привітання з Вашим професійним святом – Днем землевпорядника!
У Ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. На Вас покладається особлива відповідальність — забезпечити прозорість земельних відносин, посилити державний контроль за охороною земель, сприяти впровадженню ринкових принципів землекористування.
Від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів нашого району.
Дякую Вам, шановні землевпорядники, за вашу нелегку, але таку працю! Бажаю Вам і Вашим родинам миру й добробуту, міцного здоров’я, впевненості у власних силах, творчої наснаги, завзяття на довгі та щасливі роки!
З повагою голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія.