Георгій Придій взяв участь у всеукраїнській акції «Україна вільна від корупції»

12 березня на території контрольно-пропускного «Порубне» голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з прикордонниками Чернівецького загону та артистами з дуету «Скриня» закликали громадян, що подорожують через державний кордон, спільно боротися із проявами корупції.

З цією метою подорожуючим роздавали спеціальні листівки із закликами зупинити корупцію та не допустити її проявів на кордоні. Даний заклик на листівці розміщено вісьмома мовами держав-сусідів України. Громадянам наголосили, що не лише отримання хабарів є кримінальним злочином, але і їх пропонування. Учасники акції зазначали, що боротьбу з корупцією варто розпочати з себе. Людина, яка отримала таку листівку, в разі виявлення корупційних дій, зможе в будь-який час зателефонувати за номером гарячої лінії – 38(044)527-63-63.

Така акція проводиться в усіх пунктах пропуску на ділянці Чернівецького прикордонного загону та триватиме не один день.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь у всеукраїнській акції «Україна вільна від корупції».