Підбито підсумки обласного рейтингу діяльності закладів охорони здоров’я районів Чернівецької області за 2015 рік, який виводять за спеціальною формулою, враховуючи майже три десятки різноманітних показників.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць поінформувала, що відповідно до показників роботи лікувально-профілактичних закладів області у 2015 році, найвищу рейтингову оцінку, котра в сумі балів склала 371 (17 – середній бал), отримали заклади охорони здоров’я Сторожинецького району. Другим з сумою балів в 350 (16 – середній бал) став Хотинський район, а третім, набравши 334 бали (15 – середній бал), - Глибоцький район.

«Ці заклади є лідерами в обласному рейтингу діяльності закладів охорони здоров’я протягом декількох років поспіль, що свідчить про якісне та вчасне надання медичної допомоги. Водночас, не всі медичні установи краю в однаковій мірі активно працюють над покращенням якості надання медичної допомоги мешканцям області та підвищенням свого іміджу. Зокрема, посилення ефективності роботи необхідне в медичних закладах Сокирянщини, які, за підсумками, опинились на останніх позиціях рейтингової таблиці. Крім того, максимальної уваги щодо покращення надання медичної допомоги потребують ЛПЗ Герцаївського та Кельменецького районів, які є аутсайдерами з року в рік», - відзначила посадовець.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - За підсумками діяльності медичних закладів області одним з лідерів став Глибоцький район.