Георгій Придій відвідав село Корчівці

14 березня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з начальником філії «Глибоцький райавтодор» Віктором Козачуком відвідали Корчівецьку сільську раду, де поспілкувався з сільським головою Флоарею Попеску щодо поточного ремонту гравійної дороги автомобільного сполучення Купка-Корчівці.

Крім того, в рамках робочої поїздки Георгій Васильович відвідав Корчівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, де поспілкувалася з директором Ярославом Чорнопиським та ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням та оглянув якість харчування дітей у навчальному закладі.

Також голова райдержадміністрації оглянув памятний знак "Буковинцям, які загинули 01 квітня 1941 року" та прилеглу територію урочища "Варниця" поблизу села Біла Криниця.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав село Корчівці.