Сьогодні, 04 квітня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з керівником апарату РДА Валентиною Безверхньою відвідали село Старий Вовчинець. Посадовці поспілкувалися з сільським головою Петром Остафійчуком та директором Старововчинецького ліцею Дмитром Чаплею щодо завершення будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям та організації його урочистого відкриття. Загальна кошторисна вартість даного об’єкта становить 1 млн. 484 тис. грн., з коштів спрямованих на соціально-економічний розвиток.  «Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь села у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я» - зазначив Георгій Васильович. Крім того, керівник району оглянув приміщення будинку культури в даному населеному пункті, де нещодавно завершено внутрішні ремонтні роботи.

В ході цієї поїздки посадовці відвідали село Кам’янка, де оглянули реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Старий Вовчинець та Кам'янка.